השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

הצעת מחיר לביטוח רכב

הצעת מחיר לביטוח רכבהחוק מצווה עלינו לרכוש פוליסת ביטוח על כל רכב הנמצא ברשותנו. פוליסת ביטוח הרכב צריכה להיות תקפה בכל זמן ולספק כיסוי ביטוחי עבור מקרים של נזק פיזי לנהג, לנוסעים ברכב ונפגעי צד ג'. במהלך השנים האחרונות הועברה רפורמה בתחום ביטוחי הרכב ונכון לשנים האחרונות, הצעת מחיר לביטוח רכב יכולה לנוע בטווח שבין 1090 ל2600 ₪. עקב אותם השינויים בהערכת תעריפי הביטוחים, יכול הפער בין התעריפים של החברות השונות, להגיע להפרשים של מאות שקלים.

הצעת מחיר לביטוח רכב- אמצעי פניה

טרם רכישת ביטוח לרכבכם, מומלץ מאוד לערוך השוואת מחירי ביטוח בין החברות וסוכני הביטוח השונים הקיימים בשוק ולפנות למספר גורמים רב על מנת לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב מגורמים שונים. הפניות לחברות ולסוכנים השונים יכולות להתבצע במספר דרכים; אם זה באמצעות אתרים רשמיים של חברות הביטוח או אתרי אינטרנט המציעים פנייה אינטראקטיבית וקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב ממספר חברות ואף מבטיחים לעיתים את קבלת ההצעה הזולה ביותר. כמו כן, הפניה יכולה להתבצע באמצעות הטלפון או באופן ישיר- אם באמצעות נציג או פנייה ישירה לחברה. כמו כן, ניתן להיעזר במחשבון תעריפי ביטוח, המוצע על ידי אתרים שונים.

הצעת מחיר לביטוח רכב- תהליך השוואת המחירים

הפרמטרים לפיהם קובעות חברות הביטוח את תעריפי הביטוח כוללים נתונים כגון נפח המנוע ברכב המבוטח, גילו של הנהג, וותק, מספר תביעות קודמות, מספר תאונות, מצבו הבטיחותי של כלי הרכב ושנת הייצור שלו, וכו'. לכן בבואכם לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב רצוי לערוך השוואה פרטנית ולבדוק את היחס של כל פרמטר וחשיבותו בהצעות השונות שאתם עומדים לקבל מן החברות. תהליך השוואת ההצעות יכול להיות מעייף ומפרך, אך החיסכון בסופו בהחלט שווה את ההשקעה. הצעת מחיר לביטוח רכב יכולה להגיע במספר צורות ואופנים, לכן חשוב לזכור לא להתפתות להצעה ה"יפה" ביותר, אלא לבדוק ולהעריך את תוכנה של כל הצעה.

הצעת מחיר לביטוח רכב- דגשים נוספים

בעת רכישת פוליסת ביטוח חובה לרכב, אל תשכחו לשקול בכובד ראש גם את נסיונכם הקודם בתחום ולהתייעץ עם חברים ומכרים שכבר עברו תהליך דומה ואולי הינם בעלי המלצות והצעות ספציפיות לגבי חברות ביטוח או נציגים מסוימים. כמו כן, בעת קבלת הצעת מחיר לביטוח רכב חשוב לברר גם את מדיניות ניהול התביעות של החברה המציעה וגם את גובה פרמיית ביטוח הרכב אותה דורשת חברה זאת או אחרת.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר