השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

ביטוח אופנוע- איך ניתן לחסוך

ביטוח אופנוע במחיר זולביטוח אופנוע הוא ביטוח חובה במדינת ישראל ונסיעה ללא ביטוח הינה לפי החוק בגדר עבירה פלילית. אך כיצד ניתן לבחור את הביטוח המשתלם ביותר, כאשר ידוע לכולם שביטוח אופנוע מגיע לעיתים לסכומי עתק בלתי הגיוניים עד שלפעמים מחיר הביטוח עולה בערכו על הסכום ששילמנו בעת קניית האופנוע עצמו. והרי מראש קנינו את האופנוע כדי לחסוך, אם זה בכסף לדלק ואם זה במקום חניה. נושא כאוב זה הפך לא מזמן להיות אחד הנושאים המדוברים ביותר על סדר היום הציבורי. אז כיצד חוסכים במצב בו חברות הביטוח עצמן מודעות לכך שלבטח רוכבי אופנוע זהו אינו עסק משתלם? הדרך לחיסכון טמונה בעיקר בהתמדה וסבלנות.

ביטוח אופנוע- השלבים בדרך לחיסכון

ביטוח אופנוע מסופק כיום על ידי חברות הביטוח הגדולות או סוכני ביטוח פרטיים. הדרך לחיסכון עוברת בתהליך השוואת מחירים קפדני- רצוי להתייעץ עם חברים או אנשים אחרים אשר בבעלותם כלי רכב דו גלגלי ולהתקשר לחברות הביטוח השונות המציעות את השירות, תוך נקיטת עמדת מיקוח אסרטיבית ובטוחה. התהליך עלול להיות ארוך ומייגע, אך ככל שתשקיעו בכך יותר, כך תוכלו להרוויח באופן מלא יותר מן התוצאה הסופית.

ביטוח אופנוע- קריטריונים

אם ישנה אפשרות שחבר או בן משפחה גם הם שותפים לנהיגה באופנוע שלך, הרי שגם עניין זה יש להסדיר במסגרת תנאי ביטוח האופנוע אותו בחרת לרכוש. קריטריונים אחרים לתנודה במחירי הביטוח הינם הגיל, סוג הכלי, שנת ייצור ועוד. כמובן שמשקל לא מבוטל מקבלת ההיסטוריה של הנהג על הכביש- היעדר תאונות קודמות מצביע על נהיגה זהירה ויכול גם הוא להוות כלי מיקוח בעל השפעה בעת תהליך הרכישה. כל אלה יהוו גורמים משפיעים במידה זו או אחרת על העלות הסופית של הביטוח.

ביטוח אופנוע- משקל לוותק

בניגוד לסברות מסוימות, וותק הינו גורם מכריע וחשוב מעין כמוהו בעת קביעת גובה הביטוח. מדובר למעשה בפרק הזמן המדויק שעבר מרגע הוצאת הרשיון. נהגים צעירים ישלמו בהכרח יותר מנהגים בעלי וותק על הכביש ולעיתים ההבדל במחירים הינו משמעותי עד מאוד. לכן, בעת רכישת הביטוח אל תשכחו כי ככל שעובר הזמן כך עולה הוותק והמחיר עבור ביטוח האופנוע צריך לרדת בהתאמה. ביטוח האופנוע תקף לרוב לתקופה של 12 חודשים, כך שבסיום פרק זמן זה, הינכם חופשיים לצאת למשא ומתן חדש להוזלה נוספת של מחיר הביטוח ושיפור תנאיו.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר