השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

שילוב ביטוח חובה וצד ג – מקסימום כיסוי במינימום עלות

ביטוח רכב השוואת מחירים הצעות מחירבביטוח חובה על פי חוק, מחויב כל בעל רכב לעשות במדינת ישראל. כלי רכב שנוסע ללא ביטוח חובה מורד מהכביש והבעלים שלו נענש על פי הקבוע בחוק. מעבר לכך, כל ביטוח אחר הוא אופציונאלי מבחינת הוצאה כספית, אך ההמלצה היא תמיד לבדוק לגבי פוליסות נוספות, משום שאם עושים ביטוח חובה וצד ג בעצם מכסים את הדברים החשובים. ישנם רכבים שלא צריכים יותר מפוליסות ביטוח חובה וצד ג משום שהגיל שלהם לא שווה את ההוצאה שתהיה עליהם כאשר יינזקו מתאונה דרכים וכיוצא בזה. אם פורצים לרכב או גונבים אותו והוא היה כבר ישן מדי, ההוצאה על ביטוח מקיף תהיה גבוהה יותר מאשר עלות הרכב. אך ביטוח חובה וצד ג אלו שתי פוליסות שצריך לעשות.

החשיבות של ביטוח חובה וצד ג

אמנם ביטוח חובה צריך לעשות אך ביטוח צד ג כדאי מאוד לעשות, משום שהפוליסה מכסה את ההוצאות הגדולות סביב פגיעה באדם אחר, בגוף או ברכוש. לכן ביטוח חובה וצד ג אלו הן שתי פוליסות הכרחיות, שתמיד כדאי שיהיו לנו ביחד. החשיבות העצומה של הכיסוי הביטוחי באמצעות ביטוח חובה וצד ג משאירה את בעלי הנהגים רגועים יותר, שהרי לא צריך לדאוג מה יקרה אם חס וחלילה יהיה צורך בהפעלת הפוליסות ומה יקרה אם נצטרך לשלם הוצאות משפטיות ורפואיות לאדם אחר שנפגע בו בלי כוונה במסגרת תאונת דרכים שניקלע אליה.

ביטוח חובה וצד ג – עלות ואפקט

היום אנו יכולים לרכוש כל פוליסת ביטוח בחברה אחרת, אך יש יתרון מאוד גדול ברכישת ביטוח חובה וצד ג באותה חברת ביטוח, משום שהעלות של ביטוח חובה וצד ג ביחד יכולה להיות נמוכה יותר בצורה משמעותית מאשר העלות של כל ביטוח באופן פרטני. חברות ביטוח יכולות להציע לנו עסקת חבילה של ביטוח חובה וצד ג בעלות נמוכה יותר, ובתמורה אנו גם יכולים לקבל היקף כיסוי משמעותי. במסגרת התחרות שיש כיום בשוק החופשי אנו יכולים למצוא פוליסות ביטוח במחירים אטרקטיביים מאוד.

לבסס את עצמנו ככוח קניה

יש היום ללקוחות כוח רב יותר כצרכנים, ואם אנו מצליחים למצוא עסקאות ביטוח מאוד מוצלחות בתמורה למחירים מאוד נמוכים יחסית לצד כיסויים מאוד נרחבים במקרים שונים של פגיעות ברכוש או נפש, לדבר יש רק יתרונות שגדלים עם הזמן ומלמדים אותנו צרכנות נבונה מהי.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר