השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

חברות ביטוח – מהם חמשת הגדולות בישראל?

הראל חברה לביטוחענף הביטוח בישראל הוא עצום ורב מימדים, כאשר ישנו מספר גדול יחסית של חברות ביטוח שמעניקות שירותים ביטוחיים בכל מיני צורות וסדרי גודל. במידה ואנו מבקשים לעצמנו פוליסת ביטוח אנחנו חייבים לבדוק את השוק ולראות אלו חברות יש כיום שמציעות את הפוליסה שאנו צריכים וכמובן באלו מחירים ובאלו תנאים. יש מספר חברות ביטוח בולטות מאוד בשוק הישראלי ואנו צריכים להבין האם אנו אמורים לפנות קודם כל אל אותן חברות ביטוח גדולות או שמא כדאי לפנות אל חברות ביטוח קטנות יותר. בכל מקרה, אנו חייבים לעצמנו כלקוחות וכצרכנים את כל המידע שיש בתחום כדי להבין עד כמה המחירים של חברות הביטוח יכולים להשתנות.

להכיר את חברות הביטוח

חמש חברות ביטוח גדולות יש כיום בישראל – מגדל, כלל, הראל, מנורה והפניקס. כל אחת מן החברות הללו מייצגת פלח עסקי מאוד גדול בכלכלה הישראלית בכלל בתחום שבו הן פועלות בפרט. לכל אחת מן החברות הללו יש את כל האמצעים להציע את מה שהלקוח הפשוט צריך, ולמרות שאלו חברות ביטוח גדולות, לנו כלקוחות יש כלים מאוד ייחודיים למצוא את העסקה הטובה ביותר עבורנו. כל מה שאנו צריכים זה אורך רוח ונשימה ארוכה שנוכל בעזרתה למצוא את העסקה הטובה ביותר. אותן חברות ביטוח מציעות לנו הצעות שלכאורה חברות קטנות יותר לא יכולות להתחרות בהן, אך כן יש תמיד לבדוק גם את החברות הקטנות יותר כדי שנוכל באמת לראות את התמונה הכללית.

חשוב – להכיר את החברות

לכל אחת מאותן חברות ביטוח יש סיפור מאחוריהן ותיעודים מאוד ברורים של הדרך העסקית והכלכלית שהן נקטו כדי שיהפכו להיות חמש החברות הגדולות ביותר בשוק. וגם אם בוחרים בין מנורה, הפניקס, כלל, הראל ומגדל, הבחירה היא בסופו של דבר בכיס שלנו ויש עלינו לחשוב היטב היכן כדאי לנו להשקיע את הכסף. לכל אחת מאותן חברות ביטוח יש נתונים עסקיים שמוצגים בכל שנה במסגרת החוק שמחייב חברות שכאלה להציג את הרווחים שלהן, ואם הנתונים הללו אמורים להשפיע עלינו, אז יש לנו את היכולת לבדוק זאת ולהחליט.

חברות ביטוח ישראליות

לחברות הביטוח הישראליות יש הרבה מאוד מה להציע וכל אחת מן החברות הללו מציעה את כל הערכים הישראליים שאנו מכירים ביחד עם החבילות העסקיות הרלוונטיות לנו. מצד שני, אנחנו עדיין צריכים לדעת כיצד עושים עסקים וכיצד צורכים נכון.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר