השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

תעריפי ביטוח אופנועים בישראל

ביטוח אופנועים ביטוח אופנועים בארץ הינו ביטוח חובה ומאז ומתמיד הייתה בתחום זה בעייתיות רבה משום שחברות הביטוח, אשר ניסו לכסות על העובדה כי ביטוח חובה לאופנועים הוא אינו תחום משתלם, עקב הסטטיסטיקות הלא מחמיאות של תאונות הדרכים בקרב קבוצה זאת של נהגים- העלו במשך השנים את תעריפי ביטוח אופנועים לסכומים גבוהים עד מאוד.

ביטוח אופנועים- הרפורמה

בשל אותה בעייתיות בענף הביטוח, הגיע משרד האוצר לכלל החלטה להנהיג רפורמה אשר מטרתה לשים קץ להעלאת תעריפי הביטוח הגבוהים באופן בלתי רציונאלי ולהתחיל לקבוע תעריף ביטוח אופנועים על פי קריטריונים קבועים כגון מספר תאונות קודמות, גיל הנהג, וותק, מספר הרשעות קודמות של הנהג וכו. במצב החדש, הנהגים הזהירים והאמינים יותר יכולים ליהנות מתעריפי ביטוחים זולים יותר ואילו הנהגים המהווים, על פי רישומיהם הקודמים, סכנה בכביש, יאלצו לשלם תעריפים יקרים יותר.

ביטוח אופנועים- סוגי ביטוחים

אדם בעל אופנוע חייב לבטח את האופנוע שלו ביטוח חובה ובידיו הרשות לבטח את האופנוע בביטוח מקיף או ביטוח צד ג'. ישנה אפשרות שתגיעו לחברת הביטוח וזו לא תהיה מוכנה לבטח אתכם משום שהנכם בעלי היסטוריה של תאונות בכביש. במקרה כזה יש לאן לפנות- ארגון אשר נקרא "פול" ותפקידו לבטח את כל מסורבי הביטוח. במקרה כזה אתם תקבלו ביטוח אופנועים אך העלות תהיה גבוהה מאוד. ביטוח צד ג' הוא כדאי משום שבמקרים רבים האופנוע מעורב בתאונה עם רכב אחר ועדיף לשלם קצת יותר ולחסוך את הבעיות הכספיות בשלב מאוחר יותר. ביטוח אופנועים מקיף, לעומת זאת, הוא אינו המלצה לכל אופנוע שהוא, אלא רק במידה ורכשתם אופנוע חדש ויקר, המאובזר באביזרים שונים ויקרים. הביטוח המקיף מבטיח כיסוי כספי לכל נזק שעלול להיגרם לאופנוע והוא אינו משתלם לאופנועים ישנים אשר מחיר המחירון שלהם הוא אינו גבוה.

ביטוח אופנועים- טווח המחירים

כאמור, ביטוח אופנועים נע כיום על סקאלה מאוד רחבה של מחירים. חברות הביטוח מתחשבות בגורמים רבים הכוללים את גיל הנהג, נפח המנוע, סוג האופנוע, וותק, גיל הנהג והיסטוריה קודמת על הכביש. גורם חשוב בתעריפי הביטוח הגבוהים בבסיסם, הינו הפגיעות של כלי זה והקלות בה אפשר לגנוב אותו. מחירי הביטוחים נעים כיום בטווח שבין 1700 ₪ עבור רכב בעל נפח של עד 50 סמק ועד 4,600 ₪ , במקרה הגרוע ביותר בו הנהג הינו צעיר, חסר וותק על הכביש וצבר הרשעות קודמות.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר