השוווה וחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב
ביטוח רכב - השוואת מחירים

ביטוח נהג חדש- מותר ואסור

ביטוח מקיף לרכבישנן הרבה שמועות וסברות לגבי המשמעות של קבלת התואר "נהג חדש" בתחומי ביטוח הרכב. חלק מאותן סברות ודעות מבוססות אכן על ניסיון וידע אישי אך חלק גדול- לא. נכון, למשל, כי ביטוח נהג חדש הינו תוספת הכרחית ומובדלת בעת ביטוח הרכב אך למרות הדעה המקובלת- סוג ביטוח זה אינו זהה לביטוח נהג צעיר.

ביטוח נהג חדש- דגשים והגדרות

נהג חדש הינו נהג אשר ברשותו רישיון נהיגה תקופה של פחות משנתיים. כאן טמון ההבדל בין נהג חדש לנהג צעיר- שעדין לא עבר את גיל 25. גם בתחומי הביטוח לנהגים חדשים ישנם פרמטרים שונים אשר יכולים להעלות או להוריד עבורכם את פוליסת הביטוח. חברות הביטוח מתחשבות היום בנתונים כגון גילו של הנהג החדש, מינו, כמות העבירות שצבר על הכביש, היסטוריה של תאונות דרכים, סוג הרכב ושנת הייצור שלו וכו'. ביטוח נהג חדש הוא אינו תהליך פשוט ומהיר והתעריף הוא אינו אחיד במעבר בין חברות הביטוח השונות. לכן, כאשר הינכם ניגשים למלאכת הביטוח עבור הבן או הבת, אל תנהגו בפזיזות ובמהירות אלא ערכו השוואה בין ההצעות השונות .

ביטוח נהג חדש – שימת לב לפרטים

כיצד נוכל, אם כן, להשוות בין ההצעות השונות? ראשית, פנו למספר רב ככל האפשר של חברות ביטוח ובקשו מהם הצעה מפורטת עבור ביטוח נהג חדש. עברו על הסעיפים השונים ומצאו מה נותנת כל חברה. לדוגמה, יש לבדוק את גובה ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה. בנוסף, חשוב לבדוק אילו חלקים של הרכב מכסה הביטוח. האם רק הרכב וחלקיו או גם האביזרים הנלווים ותכולת הרכב. מעבר לכל, כמובן, לבדוק את המחיר ולא לפחד לעבור חברת ביטוח גם בתקופה בה בן המשפחה עדין נמצא בשלבי קבלת רישיונו- שכן אחר כך, מעבר להצעה זולה יותר יהיה בעייתי הרבה יותר. ביטוח נהג חדש הוא סיבה טובה לחשוב לטווח הרחוק.

ביטוח נהג חדש- זהירות קודמת לכל

הזהירות קודמת לכל בתחומים רבים בחיים וביטוח רכב אינו שונה. בבואכם להוסיף ביטוח נהג חדש לרכבכם אנא התחשבו בכך שלרוב נהגים צעירים- עקב חוסר הניסיון ולעיתים קרובות הגיל הצעיר -הם פזיזים וחסרי זהירות ולכן ביטוח נהג חדש והפרטים הקטנים יכולים להיות קריטיים וחשובים בבוא העת, בהחזר כספי וכיסוי נזקים מכל הסוגים. אם תפעלו בזהירות ותשקיעו זמן להבין את פרטי ההצעות השונות - תקופת זמן מדאיגה זאת תעבור מהר יותר.

הצעה עבור ביטוח רכב

השווה הצעות לביטוח מקיף לרכב

קבל מספר הצעות ביטוח חובה

ביטוחרכב.co.il - © כל הזכויות שמורות | צור קשר